O nas

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Energetyki powstało w procesie przekształcenia lokalnego dystrybutora artykułów elektrotechnicznych Elektro-Bud powstałego w 2002 roku w Ratajach Karskich. Ciągły rozwój oraz nowe wyzwania rynku elektroenergetycznego w Polsce zdeterminowały decyzję o poszerzeniu działalności z lokalnego dystrybutora do poziomu kompletnego dostawcy dla sektora elektroenergetycznego. Kadra PZE to ludzie w wieloletnim doświadczeniem dbający o każdy detal decydujący o zadowoleniu Klienta. Spółka dystrybuuje najbardziej uznane i cenione marki branżowe. PZE działa w sposób profesjonalny i uczciwy z poszanowaniem zasad etyki biznesu.

Celem Spółki jest uczestnictwo w obecnej transformacji polskiej energetyki i rozwoju przemysłu jako rzetelnego i stabilnego dostawcy rozwiązań elektrotechnicznych dla Profesjonalistów. Nie bez znaczenia są małe inwestycje dla których elektro-instalatorzy muszą mieć lokalnego i lojalnego dostawcę. PZE spełnia powyższe standardy i założenia. Zapraszamy do współpracy.

Zarząd PZE Sp. z o.o.

 

Hurtownia Elektryczna Połaniec, Hurtownia Elektrotechniczna Połaniec, Artykuły Elektryczne Połaniec, Spawarki Połaniec, Spawalnictwo Połaniec, Elektryka Połaniec, Elektronarzędzia Połaniec, Kable i Przewody Połaniec.